Jevreji napali osoblje ambasade SAD
Jevreji napali osoblje ambasade SAD BY JOHN ON 2 JANUAR 2015 - 21:26 ·POLITIKA Jevrejski naseljenici napali su zvaničnike SAD tokom posete Zapadnoj obali kako bi istražili tvrdnje o šteti nanetoj palestinskim poljoprivrednicima.…
